समाचार

  • लिम्बूको दृष्टिमा तिहार 

    Thursday 19 October, 2017   |   Posted by: Admin

  • लिच्छवि अभिलेखमा किरात

    Monday 16 October, 2017   |   Posted by: कोइँचबु काःतिच (उत्तम)

  • रोगी र अस्पष्ट आदिवासी जनजाति आन्दोलन

    Sunday 08 October, 2017   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • दसैंको मानवशास्त्र

    Saturday 30 September, 2017   |   Posted by: डम्बर चेम्जोङ

  • दशै आदिवासी तथा किरातहरुको हो भनेर जिकीर गर्नु मुर्खता हो

    Friday 29 September, 2017   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • यसकारण हुँदैछ दशै बहिस्कार !

    Wednesday 27 September, 2017   |   Posted by: Admin

  • दशैं मगरको चाड होइन

    Tuesday 26 September, 2017   |   Posted by: Admin

  • दसैँ चाड किरातहरूको थिदै थिएन, हुँदै होइन 

    Tuesday 26 September, 2017   |   Posted by: Admin

  • दसैँ आदिवासी किरातहरूको चाड, यसको अवज्ञा किरात संस्कृतिकै अवज्ञा

    Tuesday 26 September, 2017   |   Posted by: Admin

  • यसकारण दसैँ परित्याग

    Monday 25 September, 2017   |   Posted by: डा. कृष्ण बहादुर भट्टचन

  • दसैँलाई बुझ्ने सही दृष्टिकोण के ?

    Monday 25 September, 2017   |   Posted by: Admin

  • नेपालका आदिवासी जनजातिहरुको आन्दोलन : हार कि जित ?

    Sunday 24 September, 2017   |   Posted by: देव कुमार सुनुवार

  • 'संविधान विभेदकारी भएको हुदा ऐनले न्याय दिन सकिदैन'

    Tuesday 08 August, 2017   |   Posted by: Admin

  • कान्छीमायाको सफलता

    Sunday 25 June, 2017   |   Posted by: बबिता घिसिङ

  • तामाङ समुदायले संञ्चालन गरे गाउमै होमस्टे

    Monday 19 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • हिमाली बस्तीको मुहार फेरीन्दै

    Sunday 18 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • तामाङ जनप्रतिनिधिहरुलाई बधाई तथा सम्मान

    Sunday 18 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • विवादमा अल्पसंख्यक सूची

    Sunday 11 June, 2017   |   Posted by: बबिता घिसिङ

  • रेडियो पत्रकारिता तालिम राजधानीमा सम्पन्न

    Monday 05 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • बन्यो सामुदायिक रेडियोकोलागि 'लैंगिक समता तथा सामाजिक समावेशीकरण नीति'

    Monday 05 June, 2017   |   Posted by: Admin

Like us on Facebook