समाचार

  • तामाङ समुदायले संञ्चालन गरे गाउमै होमस्टे

    Monday 19 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • हिमाली बस्तीको मुहार फेरीन्दै

    Sunday 18 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • तामाङ जनप्रतिनिधिहरुलाई बधाई तथा सम्मान

    Sunday 18 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • विवादमा अल्पसंख्यक सूची

    Sunday 11 June, 2017   |   Posted by: बबिता घिसिङ

  • रेडियो पत्रकारिता तालिम राजधानीमा सम्पन्न

    Monday 05 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • बन्यो सामुदायिक रेडियोकोलागि 'लैंगिक समता तथा सामाजिक समावेशीकरण नीति'

    Monday 05 June, 2017   |   Posted by: Admin

  • कान्छीमाया तामाङ बनिन समुदायको पहिलो सगरमाथा आरोही महिला

    Wednesday 24 May, 2017   |   Posted by: बबिता घिसिङ

  • प्रतिष्ठान खारेजीको प्रस्तावले ल्यायो तरंग

    Friday 24 March, 2017   |   Posted by: सरीता पुमा राई

  • अक्सफोर्डमा विद्यावारिधि गर्दै नेपाली चेली

    Thursday 23 March, 2017   |   Posted by: गणेश राई

  • म अझै थाकेकी छैन : भद्रकुमारी घले

    Wednesday 22 March, 2017   |   Posted by: गणेश राई

  • अबको निकाश : मधेशीको सरकार

    Tuesday 07 March, 2017   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • राप्रपा अब कता ?

    Wednesday 15 February, 2017   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • संविधानले संक्रमण बढायो

    Tuesday 07 February, 2017   |   Posted by: जगतमान दोङ तामाङ

  • जातको आधारमा लिङ्ग काट्ने र मृत्युदण्ड दिने नेपाली कानुन

    Wednesday 28 December, 2016   |   Posted by: राजकुमार दिक्पाल

  • रेडियोकर्मीहरुको नजरमा नयाँ संविधान

    Monday 26 December, 2016   |   Posted by: देव कुमार सुनुवार

  • सडक विस्तारको चर्को बिरोध

    Thursday 15 December, 2016   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • संविधानमा आदिवासी जनजातिको असन्तुष्टी 

    Sunday 27 November, 2016   |   Posted by: देवेन्द्र खापुङ सुर्केली

  • मातृभाषामा शिक्षा र सञ्चार : अझै अन्योल

    Tuesday 22 November, 2016   |   Posted by: बबिता घिसिङ

  • पहिचानबादीहरुकोे निर्णायक आन्दोलन

    Wednesday 16 November, 2016   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • बालमैत्री शासनका चुनौतिहरु

    Thursday 10 November, 2016   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

Like us on Facebook