समाचार

  • आदिवासी अधिकारको आधारशीला

    Monday 12 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • खशहरुमा रहेको भ्रम र यथार्तता

    Sunday 11 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • पद्मरत्न तुलाधर व्यक्ति नभएर शक्ति हुन् (भिडियो सहित) 

    Wednesday 07 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • स्वतन्त्र पूर्व तथा सुसूचित सहमति कायम नगर्दा विकासमा अवरोध 

    Thursday 25 October, 2018   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • जैविक विविधता, जलवायू परिवर्तन र विकासका परियोजनाबारे कार्यशाला सम्पन्न (भिडियो सहित)

    Saturday 13 October, 2018   |   Posted by: Admin

  • संविधान संसोधनको आवश्यकता किन ?

    Tuesday 02 October, 2018   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • लोप हुँदै मान्जन प्रणाली

    Sunday 02 September, 2018   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • खस र आर्य बेग्लाबेग्लै हुन्

    Wednesday 15 August, 2018   |   Posted by: Admin

  • शिबपुरी निकञ्जबाट स्थानीयबासिन्दालाई सास्ती

    Wednesday 20 June, 2018   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • शंखरापुर नगरपालिकामा साँखु जोगाउ अभियान

    Thursday 24 May, 2018   |   Posted by: चोमोलुङ्वा तामाङ

  • संघीय संरचना अनुकुल भाषिक पत्रकारिता

    Wednesday 23 May, 2018   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • विदा कटौति बिरुद्ध आदिवासी जनजाति आन्दोलित

    Thursday 10 May, 2018   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • लिखुमा पाँच जलविद्युत परियोजना

    Wednesday 09 May, 2018   |   Posted by: Admin

  • सहरिया ‘स्पेस’ र आदिवासी जनजाति पहिचान

    Sunday 06 May, 2018   |   Posted by: कैलाश राई

  • बोटे समुदाय आन्दोलित

    Wednesday 11 April, 2018   |   Posted by: Admin

  • लिम्बूको दृष्टिमा तिहार 

    Thursday 19 October, 2017   |   Posted by: Admin

  • लिच्छवि अभिलेखमा किरात

    Monday 16 October, 2017   |   Posted by: कोइँचबु काःतिच (उत्तम)

  • रोगी र अस्पष्ट आदिवासी जनजाति आन्दोलन

    Sunday 08 October, 2017   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • दसैंको मानवशास्त्र

    Saturday 30 September, 2017   |   Posted by: डम्बर चेम्जोङ

  • दशै आदिवासी तथा किरातहरुको हो भनेर जिकीर गर्नु मुर्खता हो

    Friday 29 September, 2017   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

सामाग्री खोज्नुहोस्

किताबहरु

Helping Hands

Like us on Facebook