समाचार

  • जातीय संस्थाहरुले ठूलो धोका दिएका छन्  : कुमार लिङ्देन

    Tuesday 21 May, 2019   |   Posted by: Admin

  • ब्राह्मणवादको शासन सत्तामा सुदृढिकरण 

    Saturday 13 April, 2019   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • आदिवासीबारे राष्ट्रिय  मानव अधिकार आयोगको ठहर  (भिडियो रिपोर्ट सहित)

    Wednesday 27 March, 2019   |   Posted by: Admin

  • आदिवासीको अन्तर्राष्ट्रिय भाषा वर्ष २०१९ शुरुः मिडिया पार्टनरको रुपमा इण्डिजिनियस टेलिभिजन

    Monday 28 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • किरात धर्म र धार्मिक सम्प्रदायहरुको उदय

    Tuesday 15 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • किरात राई दुङमाली भाषासम्बन्धी केही सत्य, केही तथ्य

    Sunday 13 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • चरन खोसिए पछि राडिपाखी लोप हुदै

    Sunday 16 December, 2018   |   Posted by: Admin

  • विकासकै कारण सम्पदा नष्ट हुँदै

    Wednesday 12 December, 2018   |   Posted by: Admin

  • जलवायू परिबर्तनको असर : रोशीमा जलचर जीव लोपोन्मूख (भिडियो सहित)

    Sunday 02 December, 2018   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • दीगो विकास लक्षमा आदिवासी बाहिरै

    Wednesday 28 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • जलवायू परिबर्तनबाट आदिवासीलाई असर

    Saturday 24 November, 2018   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • आदिवासी अधिकारको आधारशीला

    Monday 12 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • खशहरुमा रहेको भ्रम र यथार्तता

    Sunday 11 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • पद्मरत्न तुलाधर व्यक्ति नभएर शक्ति हुन् (भिडियो सहित) 

    Wednesday 07 November, 2018   |   Posted by: Admin

  • स्वतन्त्र पूर्व तथा सुसूचित सहमति कायम नगर्दा विकासमा अवरोध 

    Thursday 25 October, 2018   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • जैविक विविधता, जलवायू परिवर्तन र विकासका परियोजनाबारे कार्यशाला सम्पन्न (भिडियो सहित)

    Saturday 13 October, 2018   |   Posted by: Admin

  • संविधान संसोधनको आवश्यकता किन ?

    Tuesday 02 October, 2018   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • लोप हुँदै मान्जन प्रणाली

    Sunday 02 September, 2018   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • खस र आर्य बेग्लाबेग्लै हुन्

    Wednesday 15 August, 2018   |   Posted by: Admin

  • शिबपुरी निकञ्जबाट स्थानीयबासिन्दालाई सास्ती

    Wednesday 20 June, 2018   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

सामाग्री खोज्नुहोस्

किताबहरु

Helping Hands

Like us on Facebook