समाचार

  • आदिवासीको मूल मुद्धा संविधान संशोधन हो : डा. कृष्णबहादुर भट्टचन

    Monday 15 July, 2019   |   Posted by: Admin

  • मार्फाली थकालीहरुको तेर् पुजा

    Wednesday 10 July, 2019   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • आदिवासीको आर्थिक विकासको सवाल

    Saturday 06 July, 2019   |   Posted by: Admin

  • मातृ भाषा शिक्षाका लागि स्थानीय सरकारको पहल

    Saturday 29 June, 2019   |   Posted by: Admin

  • आदिबासीको परम्परागत ज्ञान लोप हुदै

    Wednesday 26 June, 2019   |   Posted by: Admin

  • विकासे ढाँचामा आदिवासीको असन्तुष्टी

    Wednesday 19 June, 2019   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • मातृभाषा माथि चरम विभेद छः अमरेश नारायण झा, भाषा संघर्ष समिति 

    Sunday 16 June, 2019   |   Posted by: Admin

  • थारुहरुमा भूमि कै चिन्ता

    Tuesday 11 June, 2019   |   Posted by: Admin

  • आदिवासी जनजाति समुदायमा महिला हिंसा 

    Thursday 06 June, 2019   |   Posted by: Admin

  • गफगाफमा सिमित भाषा वर्ष

    Monday 03 June, 2019   |   Posted by: रोजिना लामा

  • मुस्ताङको मुखिया प्रणाली अझै जिवित र चलायमान

    Sunday 02 June, 2019   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • आफनो मातृभाषा नबोल्ने आदिवासी हुनै सक्दैन : डा. लवदेव अवस्थी, अध्यक्ष भाषा आयोग

    Thursday 30 May, 2019   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • स्थानीय स्रोतमा आदिवासी जनजातिहरुको पहुँच

    Saturday 25 May, 2019   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • जातीय संस्थाहरुले ठूलो धोका दिएका छन्  : कुमार लिङ्देन

    Tuesday 21 May, 2019   |   Posted by: Admin

  • ब्राह्मणवादको शासन सत्तामा सुदृढिकरण 

    Saturday 13 April, 2019   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • आदिवासीबारे राष्ट्रिय  मानव अधिकार आयोगको ठहर  (भिडियो रिपोर्ट सहित)

    Wednesday 27 March, 2019   |   Posted by: Admin

  • आदिवासीको अन्तर्राष्ट्रिय भाषा वर्ष २०१९ शुरुः मिडिया पार्टनरको रुपमा इण्डिजिनियस टेलिभिजन

    Monday 28 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • किरात धर्म र धार्मिक सम्प्रदायहरुको उदय

    Tuesday 15 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • किरात राई दुङमाली भाषासम्बन्धी केही सत्य, केही तथ्य

    Sunday 13 January, 2019   |   Posted by: Admin

  • चरन खोसिए पछि राडिपाखी लोप हुदै

    Sunday 16 December, 2018   |   Posted by: Admin

सामाग्री खोज्नुहोस्

किताबहरु

Helping Hands

Like us on Facebook