समाचार

  • कोरोना महामारीमा किरात राईहरुको स्वास्थ्य उपचार

    Sunday 25 July, 2021   |   Posted by: Admin

  • कोँइच सुनुवारको औषधि उपचार सम्बन्धि परम्परागत ज्ञान

    Monday 12 July, 2021   |   Posted by: Admin

  • जलवायु परिवर्तनको प्रभाव न्यूनीकरणमा आदिवासी ज्ञान

    Monday 28 June, 2021   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • महिला, आदिवासी ज्ञान र दिगो विकास लक्ष्य

    Saturday 19 June, 2021   |   Posted by: बिमला तुम्खेवा

  • नेपाल किन र कसरी बहुलराष्ट्र राज्य हो र हुनु पर्दछ ?

    Friday 18 June, 2021   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • वडापालिकाको कार्य जिम्मेवारी र अपेक्षा

    Tuesday 08 June, 2021   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • राष्ट्र–राज्य, बहुलराष्ट्रवाद र बहुलराष्ट्र राज्य

    Tuesday 08 June, 2021   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • राउटेको जीवन पद्धति माथि हस्तक्षेप

    Monday 07 June, 2021   |   Posted by: Admin

  • नेपाल बहुराष्ट्रिय राज्य हो

    Sunday 06 June, 2021   |   Posted by: मोहन गोले तामाङ

  • नेपालको सन्दर्भमा उपनिवेशवाद, औपनिवेशीकरण र उपनिवेशीकारी विकास

    Friday 04 June, 2021   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • कोभिड-१९ महामारी र आदिवासी जनजातिहरूको मानवअधिकारको अवस्था

    Saturday 29 May, 2021   |   Posted by: डा. मुक्तसिंह लामा–तामाङ

  • कोरोना महामारीमा आदिवासी जनजाति

    Tuesday 25 May, 2021   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • नेपालमा परम्परागत सोवा रिग्पा उपचार पद्धति 

    Thursday 20 May, 2021   |   Posted by: आम्ची (डा.) तेन्जिङ धर्के गुरुङ (गुगे)

  • महामारीमा सोवा रिग्पा उपचार

    Saturday 15 May, 2021   |   Posted by: रोजिना लामा

  • महामारीबाट जोगिने परम्परागत उपाय

    Friday 07 May, 2021   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • आदिवासी जागरण र मुक्ति अभियान

    Monday 03 May, 2021   |   Posted by: टोप अस्लामी

  • शैलुङ साहित्यिक जननी

    Tuesday 27 April, 2021   |   Posted by: Admin

  • बिकास निर्माणको क्रममा मुल पुरिंदा लोप हुँदै ‘तितेमाछा’

    Friday 23 April, 2021   |   Posted by: Admin

  • जलवायू परिवर्तनको प्रभाव न्युनिकरणमा आदिवासी जुक्ति

    Saturday 27 March, 2021   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • हेलम्बुमा छेच्यु पुजाको रौनक : ह्योल्मो प्रथाजनित संस्था ह्युलठिमको जिवन्त कार्यक्रम

    Thursday 04 March, 2021   |   Posted by: जगतमान दोङ तामाङ

सामाग्री खोज्नुहोस्

किताबहरु

Helping Hands

Like us on Facebook