समाचार

  • हेलम्बुमा छेच्यु पुजाको रौनक : ह्योल्मो प्रथाजनित संस्था ह्युलठिमको जिवन्त कार्यक्रम

    Thursday 04 March, 2021   |   Posted by: जगतमान दोङ तामाङ

  • आदिवासी मिडियालाई फरक सूचिकरण गरिनु पर्ने

    Tuesday 09 February, 2021   |   Posted by: Admin

  • विकास, राष्ट्रवाद र राजनीति

    Tuesday 02 February, 2021   |   Posted by: नन्द कन्दङवा

  • नेपालको मानव अधिकार सम्बन्धि राष्ट्रसंघमा समीक्षा : आदिवासीका मानव अधिकारप्रति चिन्ता 

    Friday 22 January, 2021   |   Posted by: Admin

  • सबैको साझा पर्व : माघे सक्रान्ति

    Thursday 14 January, 2021   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • प्रथाजनित सस्था बरघरलाई कानुनी मान्यता

    Wednesday 13 January, 2021   |   Posted by: Admin

  • टीकापुर जनविद्रोहका राजबन्दीहरुको रिहाई गर्न माग

    Friday 08 January, 2021   |   Posted by: Admin

  • नेपालमा कोरोनाको खोप आउला ? आएपनि कसले पहिला पाउला ?

    Tuesday 05 January, 2021   |   Posted by: डा. सुरेश तामाङ

  • आदिवासी आयोगमा सिफारिस भएका पदाधिकारी को हुन् ?

    Monday 04 January, 2021   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • कहिँ नभाको जात्रा हाँडीगाउँमा : आदिवासीका लागि राम्रो मौका 

    Sunday 03 January, 2021   |   Posted by: डा. सुरेश तामाङ

  • स्वेच्छिक कोष संचानार्थ संयुक्त राष्ट्रसंघका महासचिवको सल्लाहकारमा देब कुमार सुनुवार मनोनयन

    Wednesday 23 December, 2020   |   Posted by: Admin

  • आदिवासी जनजातिको पहिचानका लागि साँस्कृतिक चेतना अनिवार्य

    Tuesday 22 December, 2020   |   Posted by: डा. युवराज लिम्बु

  • प्रतिनिधिसभाको बिघटन आदिवासी जनजातिलाई हर्ष न विस्मात

    Monday 21 December, 2020   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • आदिवासी मिडियाको छुट्टै वर्गिकरण गरिनुपर्ने माग

    Monday 14 December, 2020   |   Posted by: Admin

  • आदिवासी ज्ञान प्रयोग भएन भने पहिचान जोगिदैन

    Tuesday 08 December, 2020   |   Posted by: डोल्मा शेर्पा

  • भाषिक औपनिवेशिकता

    Friday 04 December, 2020   |   Posted by: निष्णु थिङ  

  • नयाँ सञ्चार नीतिको आवश्यकता

    Tuesday 24 November, 2020   |   Posted by: कुमार यात्रु तामाङ

  • नेपाल, भारत र बेलायतसँगको त्रिपक्षीय सम्झौता खारेज भएको प्रमाण

    Thursday 12 November, 2020   |   Posted by: Admin

  • महामारीको बहानामा साँस्कृतिक अतिक्रमण

    Wednesday 04 November, 2020   |   Posted by: मीरा राजभण्डारी अमात्य

  • गोर्खा भुपू सैनिकका मुद्दा सम्बोधन नहुनुको कारण

    Wednesday 28 October, 2020   |   Posted by: डम्बर बहादुर यक्सो लिम्बु

सामाग्री खोज्नुहोस्

किताबहरु

Helping Hands

Like us on Facebook